Pinterest Video Indir

Şimdi ücretsiz Pinterest Video Indir aracımızla sadece 20 Saniyede çevrimiçi olarak filigransız hd yüksek kaliteli Pint video/gif/image indirme.

Pinterest video indir programı, uzmanlar tarafından önerilen en popüler araçtır. Bu çevrimiçi araç, kullanıcıların Pinterest videolarını hem HD hem de SD kalitesinde çevrimiçi olarak ücretsiz indirme olanak tanır. Linux, Windows, Android, iPhone, Mac vb. Her türlü cihaz pint video indir tarafından desteklenmektedir.

Pinterest nedir?

Pinterest, görselleri ve daha az bir ölçüde, bülten panoları biçimindeki animasyonlu GIF’leri ve videoları kullanarak İnternet’teki bilgilerin depolanmasını ve keşfedilmesini sağlamak için tasarlanmış bir resim paylaşım ve sosyal ağ hizmetidir (Kaynak – Wikipedia).

Pinterest, resmi olarak çok sayfalı bir video formatı özelliğini başlattı. Kullanıcılar artık yüksek kaliteli, kaydedilebilir videoları doğrudan Pinterest’e yükleyebilir ve şarkılar, ses kayıtları ve diğer yaratıcı düzenleme araçlarını kullanarak hikayelerini anlatabilir.

Tüm kullanıcılar Pinterest’ten yaratıcı videolar indirmek ister ancak Pinterest, kullanıcıların bunu yapmasına izin vermez. Biz de bunu düşündük ve Pinterest video indirme aracını oluşturduk. Artık Pinterest’ten herhangi bir videoyu kolayca indirebilirsiniz.

Pint video indir Temel Özellikleri


indirici

pinterest video indirme Aracı %100 ücretsizdir.

Pinterest video indir

Filigran olmadan yüksek kaliteli Pinterest videoları indirin.

cihazı destekler

Mobil, tablet veya PC gibi her cihazı destekler.


software

Herhangi bir yazılım indirme gerektirmez.

bandwidth

Sınırlama yok. İstediğiniz kadar video indirebilirsiniz

indir

Bu, MP4 formatında yüksek kaliteli videolar çıkaran Pinterest video indir mp4’üdür.

Pinterest video kaydetme nasıl yapılır?

1. Adım – Cep telefonunuzda Pinterest uygulamasını açın ve hesabınıza giriş yapın

2. Adım – İndirme istediğiniz favori videonuzu seçin. 3 noktaya tıklayın ve Bağlantıyı Kopyala .

3. Adım – Tech Learn Pinterest video indir aracını açın. Pano düğmesinden yapıştır’a tıklayın ve İndir düğmesine tıklayın. 

4. Adım – Şimdi video kalitesini seçmeniz gerekiyor. İki SD ve HD’niz var. Yüksek kaliteli video istiyorsanız, her zaman HD düğmesine tıklayın.

İndirme başladı, tarayıcının indirme bölümüne gidin ve ayrıca Pinterest video indirici aracımız hakkında geri bildirimde bulunun.

Pinterest.com’dan bağlantı nasıl kopyalanır ve video nasıl indirilir?

Adım 1:- Öncelikle pinterest.com web sitesini ziyaret edebilir, ardından arama kutusunda video arayabilir, pinterest video listesini açabilirsiniz.

Adım 2: – Ardından, açtığınız herhangi bir videoya tıklayın ve ardından tarayıcı bağlantısını kopyalayın. Aşağıdaki görselde de görebilirsiniz.

Adım 3:- Tarayıcı bağlantısını kopyaladıktan sonra, bu bağlantıyı yukarıdaki arama kutusuna yapıştırın, video bağlantısını yapıştırdıktan sonra indir düğmesine tıklayın.

Adım 4:- İndir butonuna tıkladıktan sonra karşınıza video bağlantısının formatı çıkacak, indirme bağlantısı üzerinde imleci alıp farklı kaydet diyerek sağ tıklayabilirsiniz.. Videoyu indirebilirsiniz.

SSS

 1. Neden Pinterest Video İndirici Aracımızı Kullanmalısınız?

  Pinterest Video İndirici, Pinterest videolarını filigran olmadan sadece birkaç saniye içinde indirmenize olanak tanır. Pinterest videolarını bazı basit adımlarla hem HD hem de SD kalitesinde indirebilirsiniz.

 2. Pinterest video indirici Herhangi Bir Cihazda Açabilir miyiz?

  Evet, herhangi bir cihazda bir Pinterest video indiricisi açabilirsiniz . Tüm cihazları destekler. Telefonunuz, PC'niz veya sisteminiz olsun. Pinterest indirici tüm cihazlar erişebilir.

 3. Pinterest video indirme programı tüm Tarayıcılarda kullanabilir miyim?

  Büyük bir evet! Pinterest video indirme aracını tüm tarayıcılarda kolayca kullanabilir veya açabilirsiniz.

 4. Pinterest videolarını indir için en iyi hızı sağlıyor mu?

  Videonuzu birkaç saniye içinde telefonunuza, bilgisayarınıza veya sisteminize indirebilirsiniz. Bu Pinterest Video indirme kullanımı kolay ve hızlıdır.

 5. Pinterest videolarını indirmek için herhangi bir sınır var mı?

  Hayır, video indirme sınırı yoktur. Pinterest video indirme aracı, tek seferde sınırsız video indirmenize izin verir.

 6. Buradan kullanmak güvenli mi?

  The Tech Learn, gizliliğinize ve güvenliğinize önem verir. Videolarınızı cihazınıza indirmeniz için size güvenli bir platform sağlamak için güvence alıyoruz.

 7. İndirilen Pinterest videosunun formatı nedir?

  İndirilen Pinterest videosunun formatı, Pinterest videosunun mevcut kalitesine bağlıdır. Pinterest video indirme aracımızla videoları indirerek hem HD hem de SD Kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz.

 8. Canlı Pinterest Videolarını nasıl indiririm?

  Herhangi bir canlı Pinterest videosunu indirmek için, akış bitene kadar beklemeniz gerekir ve ardından Pinterest video indirici çevrimiçi aracına URL'yi girerek bunları aynı şekilde indirebilirsiniz.

 9. The Tech Learn indirilen videoları mı yoksa videoların bir kopyasını mı saklıyor?

  Hayır, Tech Learn videoları saklamaz. Tüm videolar Pinterest sunucularında barındırılmaktadır.

 10. Pinterest video indiricisi ücretsiz mi?

  Evet, kesinlikle ücretsizdir.

Umarım Pinterest video indirici çevrimiçi aracımızı beğenmişsinizdir. the Tech Learn, çevrimiçi olarak Pinterest video indi işleminin tamamını size açıklamaktan keyif aldı. Ücretsiz çevrimiçi Pinterest indirici en iyi yanı, indirilen videoları PC’nize veya cep telefonunuza ücretsiz olarak ve çok kısa sürede alacaksınız.

Araç Güncellemeleri

 • Pinterest kısa URL sorununu düzelttik. Artık siz çocuklar, örnek URL’de gösterildiği gibi her türlü videoyu indirebilirsiniz: https://pin.it/4qiYGZT
 • Maksimum 1080p’lik tam HD videoyu indir